bohemia

Показати фільтри

Купити посуд Bohemia в Україні

Всі, хто цінує якісний кришталь і скло знаком всесвітньо відомий чеський бренд Bohemia. Посуд на офіційному сайті в Україні представлений ​​великим асортиментом ваз, тарілок, декоративних чаш і, звичайно ж, келихів. Для більшості наших покупців келихи Bohemia є найбільш впізнаваним і привабливим виробом бренду. Саме за ними вони приходять за покупкою на наш офіційний сайт Люмінарк в Харкові, тому що цей посуд є прикладом неперевершеною і завжди бездоганною гарантії якості та надійності.

Головне правило покупки чеського кришталю Bohemia

Сьогодні під брендом Bohemia можна купити посуд у багатьох інтернет-магазинах і супермаркетах країни. Але висока популярність і затребуваність продукції привела до того, що випадки продажу підробки стали все частішати. Тому ми пропонуємо вам довіритися нам і нашим покупцям, які про келихи Bohemia залишають самі доброзичливі і позитивні відгуки.

Ми працюємо безпосередньо з виробником і офіційними представниками компанії. Це дозволяє нам:

 • встановлювати вигідні ціни на бренд Bohemia, які доступні для кожного покупця;
 • пропонувати широкий асортимент склянок Bohemia для шампанського, води, вина, віскі та інших напоїв;
 • гарантувати справжність і високу якість продукції.

Ми впевнені в тому, що пропонуємо своїм покупцям. Для вашої впевненості в достовірності одержуваної посуди від чеського бренду Bohemia, рекомендуємо познайомитися з деякими лайфкамі, які дозволять переконатися, що ви купили оригінальні келихи з нашого каталогу, наприклад серії Анжела або Вікторія.

Визначаємо справжність куплених келихів Bohemia

Висока популярність і цінність богемського скла повністю обгрунтовані. Воно являє собою бездоганний, стильний і практичний вид матеріалу, який надає виробам особливий шарм і вишуканість. Скло прийнято розрізняти в залежності від регіону походження:

 • богемське скло виробляють в західній частині Чехії в Богемії;
 • все, що виробляють інші фабрики країни називають просто чеським склом.

Разом з тим, обидва види скла прийнято вважати кришталем, так як в них обов'язково міститься свинець - відмітний елемент цього матеріалу. Завдяки його додаванню досягається абсолютна чистота, прозорість і висока міцність чеського кришталю Bohemia.

Купити справжній посуд Bohemia за ціною, який реально відповідає якості продукції, можна далеко не скрізь. Навіть в Чехії багато магазинів продають підробки, тому сьогодні ми з вами познайомимося з основними ознаками, за якими можна відрізнити справжність богемського скла від неякісного дубліката.

Слухайте дзвін

Завдяки додаванню свинцю в матеріал, з якого виготовляється вся продукція бренду, вона вміє «співати». Друкований келихами звук повинен бути мелодійним, довгограючим і трохи нагадувати дзвін металу. Щоб почути, як звучить бренд Bohemia, келихи для шампанського, віскі або вина необхідно:

 • торкнутися вологим пальцем по обідку;
 • використовуючи паличку зі скла або кришталю, легенько вдарити по одній зі стінок;
 • стикнутися з іншим келихом або склянкою для води Богемія.

Імовірність почути мелодійний звук співаючих келихів підвищується, якщо вони мають тонкі і рівні краї. Для перевірки найнадійніше скористатися другим способом - кришталева паличка виступає найкращим індикатором якості бренду Bohemia. У магазині вам напевно зможуть надати такий атрибут, а ось в домашніх умовах краще скористатися третім методом.

Ідеальна чистота матеріалу

Вивчаючи бренд Bohemia, купити келихи захочеться не тільки завдяки їх досконалому виконанню, але і тому, що вони відрізняються високою чистотою і прозорістю матеріалу. Досягається це завдяки наявності в його складі кальцію, оксиду свинцю і барію.

Купуючи келихи Богемія з золотом, критерії чистоти матеріалу, відповідно, будуть відрізнятися, точно також, як і для кольорових виробів. При цьому оригінальний посуд обов'язково не повинна мати:

 • стороннього вкраплення;
 • ділянок з помутніннями;
 • слідів повітря у вигляді бульбашок;
 • відколів і тріщин;
 • будь-яких інших пошкоджень механічного характеру.

При наповненні келиха Богемія Олівія червоним вином і іншим напоєм яскравого забарвлення, виріб може стати повністю непомітним. Вам навіть може здатися, що напій сам по собі зберігає форму келиха. Настільки чистими і гладкими є вироби бренду.

Зовнішні відмінності

У келихів для віскі, вина і шампанського бренду Bohemia не буває зовнішніх дефектів. Виробництво компанії настільки бездоганно, що воно не допускає випуску в продаж продукції навіть з найменшими пошкодженнями. Весь посуд виготовляється ручним способом із застосуванням інструментів для видування скла.

Ви можете проконтролювати якість склянок і келихів Bohemia:

 • практично повна відсутність швів навіть на складних моделях;
 • шви виконуються настільки акуратно, що стають непомітними і слабо відчутними на дотик;
 • наявність сліду від Понту, який говорить про справжність вироби;
 • непомітне клеймо, яке розміщують на візерунку або на дні ніжки келиха;
 • досить велику вагу в порівнянні з аналогічними продуктами за рахунок наявності свинцю в складі.

І не забувайте, що оригінальне богемське скло - дуже рідкісна і унікальна технологія. Тому вартість келихів цього бренду не може бути середньоринкової, так як вишукане якість завжди заслуговує гідної оплати.


Часто задавані питання про Bohemia

❓ Чому продукція від Bohemia вважається високоякісною і надійною?

Продукція Bohemia відома своєю високою якістю і довговічністю завдяки використанню високоякісного скла та традиційного чеського мистецтва обробки скла. Компанія Bohemia має багаторічний досвід у виробництві скляних виробів, що підтверджує їхню надійність та елегантний дизайн.

❓ Як доглядати за бокалами Bohemia для підтримки їхньої якості і блиску?

Для догляду за виробами Bohemia рекомендується мити їх вручну м'якою губкою та миючим засобом для посуду. Уникайте використання абразивних матеріалів, які можуть подряпати поверхню скла. Також варто уникати різких температурних змін, щоб уберегти вироби від тріщин та пошкоджень.

❓ Як вибрати правильні склянки Bohemia для подарунка або спеціального випадку?

При виборі склянок Bohemia для подарунка або особливого випадку враховуйте стиль та смак отримувача. Виробник пропонує широкий асортимент виробів, від скляних стаканів і келихів до ваз та фігурок, тож ви завжди зможете знайти ідеальний подарунок для будь-якої нагоди.

ua