Скидка 20% на французскую посуду Luminarc
Нові столові прилади торгової марки Luminarc
Наші переваги
Бонусна система

Скло зовсім не пористе, і тому є на 100% гігієнічним і безпечним.

Низькі ціни

Можна розмістити один елемент в інший, що дозволить економити місце і зберігати посуд в компактних стопках.

Великий вибір

Широкий асортимент дозволить підібрати посуд на будь-який смак і для різних потреб.

Висока якість

Виготовлені з ударостійкого скла, створеного завдяки особливим технологіям плавлення.

Наші бренди

Купити посуд на будь-який смак

Вишуканий і привабливий посуд - прагнення кожної сучасної господині. Зайва химерність і помпезність канули в лету, і на їх зміну прийшла простота і витонченість. Наш інтернет магазин посуду Харків пропонує вам купувати відмінні вироби за скандально низькими цінами.

Ви не помилитеся, якщо вирішите купувати необхідні кухонне приладдя саме у нас. Адже ми є прямими дистриб'юторами компанії. Наші магазини посуду Luminarc  отримують всю продукцію безпосередньо від виробника, що означає відсутність націнок, а також гарантує високу якість посуду та наявність останніх новинок компанії.

Вибір посуду величезний, і буквально кожен день він поповнюється. Ми прагнемо того, щоб радувати вас новими моделями, квітами і формами, перетворюючи процес прийому їжі в свято. Геть буденність і нудьгу - LUMINARC дарує позитивні емоції і душевне тепло, своїми яскравими і позитивними кухонним приладдям.

Своїм постійним клієнтам ми пропонуємо найкращі умови, а також регулярно знайомимо їх з останніми новинками та надходженнями.

Інтернет магазин посуду Luminarc - це місце, де з величезної кількості прекрасних, витончених варіантів кухонного посуду ви можете вибрати ту саму, потрібну саме вам. Ми завжди раді новим друзям, а тому часто проводимо різноманітні акції, пропонуючи ті чи інші програми лояльності. Саме так з брендом знайомляться нові люди і навіки закохуються в його продукцію.

Відвідайте наш магазин посуду в Харкові і ви обов'язково знайдете тут найкращі в світі тарілки, чашки і блюдця, а також багато іншого. Ми працюємо для вас. Ми робимо світ прекраснішим.

 

ua